Wie is Wie – Statenfractie

Tjeerd van Dekken, Gedeputeerde
t.r.van.dekken@ps-provinciegroningen.nl
Gert Engelkens, fractievoorzitter
g.engelkens@ps-provinciegroningen.nl
Pascal Roemers, penningmeester
p.roemers@ps-provinciegroningen.nl
Isolde den Haring
i.den.haring@ps- provinciegroningen.nl
Jose van Schie, vicefractievoorzitter
j.c.m.van.schie@ps-provinciegroningen.nl
Romke Visser                           r.visser@ps-provinciegroningen.nl
Richart Joling, 
Krista Boogaard, fractiemederker
k.boogaard@pvdaprovinciegroningen.nl

06 16 28 28 84 45