Wie is Wie

Tjeerd van Dekken, Gedeputeerde
t.r.van.dekken@ps-provinciegroningen.nlPortefeuilles

  • Leefbaarheid (inclusief krimp)
  • Ondergrond (winningsbesluiten, gas en zout, nota ondergrond, STRONG)
  • Milieu (inclusief bodembeheer)
  • Arbeidsmarkt en scholing
  • Wonen, welzijn en zorg
  • Blauwestad
  • Gebied Middenoost-Groningen (Oldambt, Midden-Groningen, Veendam)
Gert Engelkens, fractievoorzitter
g.engelkens@ps-provinciegroningen.nlPortefeuilles

  • Werk en Inkomen
  • Financiën
  • Recreatie en Toerisme
  • Landbouw
Pascal Roemers, penningmeester
p.roemers@ps-provinciegroningen.nlPortefeuilles

  • Mobiliteit en infrastructuur
  • Cultuur
  • Sport en evenementen
Isolde den Haring
i.den.haring@ps- provinciegroningen.nlPortefeuilles

  • Leefbaarheid
  • Zorg
  • Natuur, milieu en Landschap
Jose van Schie, vicefractievoorzitter
j.c.m.van.schie@ps-provinciegroningen.nlPortefeuilles

  • Energie en energietransitie
  • Ruimtelijke ordening
  • Omgevingsvisie
  • Gasdossier
Romke Visser                       

r.visser@ps-provinciegroningen.nl

Portefeuilles

  • Bestuur en organisatie
  • Regionale samenwerking
  • Gemeenschappelijke regelingen
  • Internationalisering
Richart Joling, 

  • Fractievolger
Krista Boogaard
k.boogaard@pvdaprovinciegroningen.nl

  • Fractiemedewerker